رول آپ استند نمایشگاهی

رول آپ نمایشگاهی یک نوع سیستم نمایشگاهی قابل حمل است که بعضی از شرکت‌ها و برندها برای نمایش و ارائه محصولات، خدمات یا اطلاعات در نمایشگاه‌ها، کنفرانس‌ها، جلسات تبلیغاتی و رویدادهای مختلف استفاده می‌کنند. رول آپ نمایشگاهی به صورت یک پانل بزرگ قابل حمل است که با استفاده از یک مکانیزم آسان و سریع، می‌توان آن را باز کرد و نصب کرد. این سیستم معمولاً از جنس آلومینیوم با کیفیت بالا تهیه شده است و محتوای چاپ شده روی آن قابل تغییر و تنظیم است. این نوع رول آپ‌ها معمولاً به عنوان پس‌زمینه یا پانل‌های تبلیغاتی برای نمایشگاه‌ها و رویدادهای تبلیغاتی استفاده می‌شود.

استند رول آپ یکی از سازه های پرتابل نمایشگاهی است .رول آپ یا استند رول آپ یک متریال چاپی است که داخل بدنه آلومینیومی با یک فنر جمع میشود. تمامی رول آپ ها دارای کیف جهت حمل آسان هستند و تعویض چاپ به راحتی انجام میشود، از این رو این نوع استند های تبلیغاتی طرفدار بیشتری به نسبت دیگر استند ها دارند. سایز چاپ رول آپ ها استاندارد 85*200 است .

انواع رول آپ استند نمایشگاهی

رول آپ بر اساس حرکتی که می تواند داشته باشد به دو گروه گردان و ثابت ، و بر اساس گنجایش به دو گروه یک طرفه و دو طرفه تقسیم می شوند.

رول آپ ثابت

رول آپ ثابت بیشتر برای به نمایش گذاشتن یک بنر استفاده می شود. از رول آپ ثابت در نمایشگاه ها برای بنر تبلیغاتی و اطلاع رسانی یک مجموعه استفاده می شود. 

رول آپ گردان

از رول آپ گردان صرفا جهت تبلیغ چند محصول یک برند در یک سازه استفاده میشود. اکثرا این رول آپ ها دو وجهی و یا دو طرفه می باشند، و جایگاه خوبی برای تبلیغات و معرفی محصولات به شمار می روند.