کانتر تاجدار ABS

میز کانتر تاجدار امروزه ابزاری موثر در جهت معرفی کالا در مکان های گوناگون است به گونه ای که استفاده از آن در اکثر مکانهای پر تردد رایج و معمول شده است.صنایع غذایی، آرایشی و بهداشتی، شیرینی و شکلات، خدمات و ... از مشتریان پر و پا قرص میز کانتر تاجدار هستند .
راحتی نصب و اجرا در کمترین زمان و کمترین فضا از مزایای این میز های کانتر است، به دلیل نصب چاپ بر روی آن ابزاری قدرتمند جهت پیشبرد اهداف تبلیغاتی می باشد. میز کانتر تاجدار به دلیل نداشتن هیچ محدودیتی قابل استفاده در تمام فضاهای خارجی و داخلی می باشد، به گونه ای که شرایط جوی و محیطی هیچ تاثیری بر آن ندارد.

 

تفاوت اصلی میز کانتر تاجدار ABS  با دیگر اجناس از قبیل  PVC 

جنس بسیار مرغوب استفاده شده در آن است.به گونه ای که صفحه آن در مقابل ضربه مقاوم بوده و نمی شکند و همچنین شما می توانید بارها و بارها چاپ روی آن را تعویض کنید بدون اینکه خدشه ای به سازه وارد شود.

میزکانتر تاجدار نیز نوع دیگری از میزکانتر نمایشگاهی است که مورد توجه اکثر مشتریان قرار دارد .میز کانتر تاجدار یا میزکانتر سمپلینگ ،کاملا تاشو و سبک طراحی گردیده که در کمتر از 5 دقیقه قابل نصب و جمع آوری است و دارای کیف برزنتی مقاوم است که خطر آسیب دیدگی به میز کانتر تاجدار را کم می کند . در قسمت جلوی میز کانتر تاجدار چاپ و تبلیغ شرکت مورد نظر نصب گردیده که سلیقه در انتخاب طرح مناسب نکته ویژه این بخش است.
 

ویژگی های کانتر تاجدار ABS

نوع جنس میزکانتر تاجدار به گونه است که در برابر شرایط جوی کاملا پایدار و مقاوم است بدین معنی که نور آفتاب رنگ چاپ را تغییر نمی دهد و آب و باران آن را خراب نمی کند. به دلیل داشتن هدر در قسمت بالای میز کانتر تاجدار،جلوه بصری زیبایی دارد و مخاطب را جذب می نماید.البته نوع برخورد متصدیان با مخاطبین بسیار مهم و قابل اهمیت است.استفاده از لباس فرم زیبا و نوع برخورد مناسب و اطلاعات کافی در مورد محصول قابل ارائه باید حتما در نظر گرفته شود.

متریال استفاده شده در ساخت و طراحی میز کانتر سمپلینگ ABS، از مواد اولیه درجه یک، بسیار مقاوم و شکیل استفاده شده است. برای اولین بار در ایران شاهد نمونه ای بسیار با کیفیت در زمینه میز کانتر سمپل هستید.

شاید از نظر هزینه اولیه قیمت این نوع میز کانتر به نسبت دیگر کانتر ها بالا تر باشد ولی به علت کیفیت بالا و اصطلاک پایین این نوع کانتر پس از مدت زمان طولانی در هزینه ها بیشتر صرفه جویی خواهد شد.

 

   کانتر تاجدار ABS