ایکس بنر استند

ایکس بنر استند، یکی از انواع بنر های تبلیغاتی سبک می باشد. ایکس بنر از متداول‌ترین سازه های نمایشگاهی می باشد که به دلیل سبک بودن، نصب آسان، قابل حمل بودن و راحتی در تعویض آن بسیار پرطرفدار می باشد. استندهای ایکس دارای سه میله در پایین و دو میله در بالا است. ضخامت میله های استند درجه یک بالا 10 و پایین 13 و درجه دو ضخامت میله های بالا و پایین 10 است و در هر چهار طرف گیره هایی جهت اتصال چاپ به استند موجود است.
 

کاربرد ایکس بنر

از استند ایکس بنر در کنفراس، همایش، رویداد، فروشگاه، رستوارن، لابی و نمایشگاه‌ها بکار گرفته می‌شود که پرکاربردترین نوع چاپ استند ایکس بنر بصورت پلات و لمینت است و با پوشش های مات و براق چاپ و اجرا می‌شوند. استندها در سایزهای مختلفی وجود دارند و قابل تنظیم اندازه نیز هستند.
 

انواع ایکس بنر

تفاوت ایکس بنر ها در جنس و یا متریال به کار رفته در سازه آنها می باشد. معمولا در ساخت ایکس بنر ها از آلومینیوم و پلاستیک استفاده می شود. انواع استند متنوعی وجود دارد. همچنین نوعی از ایکس بنرها وجود دارند که قابلیت تغییر اندازه(سایز) دارند و از جنس آلومینیوم سبک و یا پلاستیک فشرده می باشند. کوچکترین ایکس بنر ، ایکس بنر رومیزی  می باشد که از پلاستیک فشرده ساخته شده و  بخاطر سایز کوچک و هزینه کمتر در اداره‌ها و موسسات و... کاربرد دارد.
استند های آوا استند متغیر بوده و از  60*160 تا 2*90 میباشد .
متریال چاپ استفاده شده هم به صورت بنر و هم به صورت پلات لمینیت میتواند باشد.

 

قیمت ایکس بنر

قیمت استند ایکس بنرها متفاوت بوده و جنس و اندازه آن‌ها در قیمت استند تاثیرگذار است. لیست قیمت استندها در سایت موجود است و همچنین در قسمت تماس با ما میتوانید لیست قیمت محصولات را دریافت کنید.
 

استند فلکه ای

استند فلکه ای

قیمت : 84/000 تومان
 

ال بنر

ال بنر

قیمت : 430/000 تومان
استند رومیزی

استند رومیزی

قیمت :  18/000 تومان

سه وجهی گردان

سه وجهی ثابت

قیمت : 1/080/000 تومان