لایت باکس یک سانت اسنپی

استند لایت باکس اسنپی (Snap): این نوع استند لایت باکس دارای یک فریم قابل تعویض و ساده است که به وسیله قفل‌های اسنپی قابل تعویض است. این قفل‌ها اجازه می‌دهند تا تصاویر به سرعت و آسانی تعویض شوند.

لایت باکس اسنپی یا همان اسنپ فریم به مدلی از لایت باکس گفته میشود که قاب و چارچوب آلومینیوم دارد با تنوع رنگی بسیار بالا که در ابعاد کوچکتر مساوی عرضه می‌گردد. در این مدل از لایت باکس که بصورت لولایی چهار طرف لایت باکس باز شده و این قابلیت را به مصرف کننده میدهد که بدون باز نمودن پیچ و یا هر المان دیگری لولاها را به بالا کشیده و به طرح زیر پلکسی شفاف دسترسی داشته و امر تعویض چاپ را به سادگی انجام دهد. محدودیت ایجاد شده در ابعاد این مدل لایت باکس مشابه لایت باکس کریستالی و مگنتی به جهت استفاده از لایه ی محافظتی پلکسی می‌باشد.

 

لایت باکس اسنپ فریم

نوع اس ام دی استفاده شده در این لایت باکس مشابه لایت باکس کریستال و مگنتی می باشد.

استفاده از ورق ام دی اف دو میل در پشت این لایت باکس به استقامت سازه کمک می نماید.

این مدل لایت باکس یک رو بوده و تنها بصورت دیواری قابلیت نصب داشته و طریقه نصب آن مشابه نصب یک قاب عکس معمولی می باشد.

ضخامت لایت باکس اسنپی کمتر از سه سانتیمتر می‌باشد و به واسطه لولای فنری شکل تعویض چاپ در کسری از دقیقه صورت میپذیرد.

کوچکترین ابعاد تولیدشده این نوع لایت باکس ۳۰*۴۰ سانتی متر می‌باشد و امکان سفارش این لایت باکس در اندازه های میلیمتری و دقیق میسر می‌باشد.

نکته قابل توجه در این مدل لایت باکس قاب فارسی بر شده ای است که از نمای روبرو زیبایی لایت باکس را دو چندان می‌نماید.
 

ویژگی لایت باکس اسنپ فریم

  • تنوع رنگ در قاب آلومینیومی

  • مصرف انرژی بسیار پایین

  • استقامت سازه و به نوعی مقاوم برای محل های صنعتی

  • تعویض چاپ سریع و سهل الوصول

هدف از ساخت لایت باکس اسنپ فریم دستیابی به حداقل ضخامت می باشد . ضخامت فریم در لایت باکسهای فریم لس کمتر از ۳ سانتی متر است . این لایت باکس ها در دکوراسیون داخلی بعنوان پنجره های مجازی مورد استفاده قرار می گیرند .
 

مزیت لایت باکس اسنپی

از مزیت های این لایت باکسها این است که تعویض تصاویر خیلی راحت و ساده و بدون نیاز به هیچ ابزاری انجام می شود . برای تعویض تصاویر لبه های فنری قاب آن را به بیرون می کشیم و ۴ گوشه لایت باکس را باز می کنیم و تصویر آن را به سادگی عوض می کنیم . حداکثر ابعاد سفارش لایت باکس های فریم لس ۱۲۰ در ۱۸۰ سانتی متر می باشد . در این نوع از لایت باکسها نیز از تکنولوژی پنل های SMD کم مصرف استفاده می شود . فریم آنها آلومینیومی می باشد و امکان نصب دیواری یا آویز آنها نیز ممکن است . همچنین امکان سفارش ابعاد سفارشی نیز وجود دارد .

لایت باکس دو سانت اسنپی