تولید میز کانتر تاجدار لولایی

برای اولین بار در ایران با افتخار توسط گروه تولیدی آوا استند

میز کانتر تاج دار از ابزارهای مهم تبلیغاتی در زمان برگزاری نمایشگاه ها است. این سازه در طرح و شکل های مختلف به صورت پرتابل تولید می شوند که  دارای مزایای خاصی است. میز کانتر تاج دار به دو صورت تاج دار و بدون تاج تولید می شود. استفاده در امور سمپلینگ بیشترین کاربرد این سازه است.  قسمت تاج محل مناسبی برای قرار گرفتن شعارهای تبلیغاتی است. وضوح تصاویر چاپ شده بر این قسمت به خوبی حتی از فاصله های دور نیز قابل روئیت است.

ميز کانتر (Counter table) کاملا پرتابل بوده و در طرح ها و ابعاد گوناگون با توجه به استاندارد هاي ميز کانتر ساخته مي شود و بيشتر براي مصارف سمپلينگ کاربرد دارد.از ایستایی خوبی برخوردار است و نسبت به نمونه های خارجی قیمت بسیار مناسبی دارد .
 

مزایای میزهای کانتر تاجدار لولایی

  •  نصب خیلی آسان (یک،دو،سه) است و در عین زیبایی با قیمتی مناسب عرضه میگردد.
  • این میز بسیار مناسب جهت سمپل در محیط نمایشگاه ها و هر مکان دیگر جهت عرضه محصولات است.

میزهای کانتر تاجدار لولایی یا دکه‌های تبلیغاتی به‌صورت لولایی باز و بسته می‌شوند. این میزها برای حمل سریع و آسان به مکان‌ها و نمایشگاه‌های مختلف بسیار مناسب هستند و وزن کم و جمع و کوچک شدن آن‌ها به ما این اجازه را می‌دهد تا آن‌ها را به‌راحتی در دست، اتومبیل، تاکسی یا در قطار حمل کنیم.

 این میزهای کانتر در عرض چند دقیقه نصب و برپا می‌شوند و می‌توان تصاویر دلخواه و بزرگی را روی آن‌ها چسباند و به نمایش گذاشت، که برای نمایش‌ها و کارهای تبلیغاتی کوتاه‌ مدت مثل فروش‌های سیار بسیار مناسب‌اند.

 دارای فریم‌های آلومینیومی سبک‌ وزنی هستند.

 در قسمت روی میز، جلو، سمت راست و چپ این میز می‌توان استیکر یا پوستر چسباند. و نیز می‌توانید از طرح و تصویر تبلیغاتی خود  برای نمایش در غرفه‌های نمایشگاهی استفاده کنید.

در فریم آن‌ها، اتصالات آهنربایی بسیار قوی برای نصب سریع به‌ کار برده شده است.

 قفسه‌بندی این میزهای پرتابل که به‌صورت لولایی بسته می‌شوند شاید حداکثر تقریبا تا ده کیلو وزن را تحمل کند.

این میزها به همراه کیف های برزنتی فروخته می‌شوند و حمل فریم اصلی، میز روی کانتر و تصاویر و پوسترها (در کل همه‌ی بخش‌های میزکانتر) با این کیف ها بسیار آسان می‌شود.
 

ویژگی‌های میز کانتر تاجدار لولایی

  • شکیل و فاخر
  • مقاوم و محکم
  • قابلیت تعویض مدیای چاپی
  • سهولت در حمل و نقل و استفاده
  • نصب یک دو سه

553