میز کانتر نمایشگاهی

از ملزومات اصلی نمایشگاه میز کانتر (پاپ آپ کانتر) است که برای ارائه توضیحات در مورد محصول مورد نظر (تریبون) به این سازه احتیاج است. سازه های کانتر آوا استند به صورت آلومینیومی در ابعاد مختلف و انواع متفاوت با قیمت هایی مناسب ارائه میشود. این سازه ها شامل طبقه ، لوله های آلومینیومی به ضخامت 16 جهت سنگینی و ایستایی بهتر سازه و کیف های متفاوت است.

پاپ آپ و میز کانتر در نمایشگاه ها به عنوان سازه اصلی غرفه سازی استفاده میشود.


میز کانتر نمایشگاهی و تبلیغاتی و کاربرد آن

هنگامی که شما تصمیم دارید در نمایشگاهی شرکت کنید یا ایونت و رویدادی برگزار کنید یا بخواهید محصول خود را معرفی کنید علاوه بر سایر سازه‌های نمایشگاهی شامل انواع استندهای تبلیغاتی و نمایشگاهی، استند رول آپ یا پاپ آپ به فضایی برای مذاکره یا پاسخ به سوالات مشتریان و مراجعه کنندگان دارید. اگر نخواهید که هزینه زیادی متقبل شوید و با موادی مانند چوب، فلز یا ام دی اف میز کانتر اختصاصی و تبلیغاتی بسازید می‌توانید از یکی انواع مختلف میز کانترهای نمایشگاهی و تبلیغاتی و پیش ساخته آوا استند استفاده کنید، این میز کانتر که قابلیت چاپ اختصاصی بر روی آن وجود دارد سازه‌ای بسیار سبک است که به راحتی قابل جمع شدن و حمل و نقل آن بسیار آسان است.


میز کانتر چیست؟

 میز کانتر نمایشگاهی آوا استند شامل سازه‌ای آلومینیومی و دارای ساختاری مشبک و ماژولار است. این سازه به راحتی بسته و به سادگی باز می‌شود.

ساختار مشبک میز کانتر به وسیله تعدادی خط کش عمودی و افقی مستحکم شده و استوار می‌شود.

 

برای چاپ روی میز کانتر نمایشگاهی از تکنیک چاپ فضای داخلی استفاده می‌شود به‌طوری که طرح اختصاصی و مورد نظر شما بر روی کاغذ کتد چاپ شده و با پوششی از لمینیت مات یا براق آماده می شود.

چاپ به وسیله مگنت به بدنه سازه میز کانتر نصب می‌شود.

 

رویه بالایی میز کانتر معمولا از ام دی اف با کیفیت و مستحکم است که باعث استحکام و پایداری فوق‌العاده میزکانتر می‌شود. به طوری که وزنی در حدود 50 کیلوگرم را می تواند تحمل کند.

ضمن اینکه در قسمت پشت میز کانتر برای نگهداری از وسایل طبقه ای از جنس ام دی اف در نظر گرفته شده است.


موارد کاربرد میز کانتر

1-همایش‌ها، مراسم رسمی، رویدادها و کنفرانس‌ها: که نیاز به محلی برای پاسخ‌گویی مراجعین و ارائه اطلاعات شامل بروشور و کاتالوگ های اطلاع رسانی وجود دارد.

 

2- نمایشگاه‌های صنعتی: در هر غرفه نمایشگاهی باید نقطه ای وجود داشته باشد تا مراجعه کننده با مسئول اطلاعات غرفه ارتباط گرفته و در صورت لزوم اطلاعات شرکت کننده ثبت شده و بروشورهای تبلیغاتی به مراجعه کننده داده شود.

 

نکته: در یک غرفه نمایشگاهی و یا هنگام برگزاری یک رویداد با استفاده از انواع سازه های نمایشگاهی به راحتی و با کمترین هزینه می توان فضای نمایش را ایجاد کرد. میز کانتر در کنار انواع استند (شامل استند رولاپ و استند ایستاده تبلیغاتی) و استند پاپ آپ و سایر سازه های نمایشگاهی و تبلیغاتی می توانند به طور کامل اهداف تبلیغاتی و اطلاع رسانی شما را پوشش دهند.

 

3- سمپلینگ و پروموشن: از کانتر نمایشگاهی به منظور سمپلینگ و پروموشن محصول یا خدمات هم می توان استفاده کرد. یکی از انواع میز کانتر را می توان در فروشگاه‌های زنجیره‌ای، مراکز خرید، مراکز فرهنگی و هنری و در مقابل سوپر مارکت‌ ها گذاشته و محصول یا خدمات مورد نظرتان را به بهترین وجه ممکن در معرض دید عموم و مراجعه کنندگان قرار دهید.

 

نکته: برای سمپلینگ محصولات می‌توان از میز کانترهای سمپلینگ که اختصاصا برای تبلیغ و ارائه محصول طراحی شده اند استفاده کرد. این نوع میز کانتر بیشترین میزان فضای تبلیغاتی را دارد و علاوه بر سه وجه میز کانتر در قسمت بالای آن هم فضایی برای چاپ و تبلیغات در نظر گرفته شده است.


نحوه نصب میز کانتر نمایشگاهی

ابتدا سازه آلومینیومی را باز کرده و خطکشهای عمودی را چه به صورت مگنتی و چه به صورت پین دار باشند به مفصلهای سازه وصل میکنیم . خطکشهای افقی را نصب کرده و MDF را روی سازه نصب شده قرار میدهیم و جهت نصب چاپ هم مگنتها را به چاپ با توجه به اندازه ها میچسبانیم و بعد اتصال به سازه و تمام ...