لایت باکس دو سانت مگنتی

استند لایت باکس مگنتی (Magnetic): این نوع استند لایت باکس دارای یک فریم مغناطیسی است که به وسیله مغناطیس‌های قابل تعویض می‌باشد. این ویژگی اجازه می‌دهد تصاویر به سرعت و بدون نیاز به ابزار تعویض شوند.

لایت باکس آهنربایی یا به اصطلاح لایت باکس مگنتی یکی از لایت باکس های فوق باریک طراحی و تولید شده میباشد .

لایت باکس های مگنتی با ضخامت تنها ۲ سانتی متر با فریم آلومینیومی نقره ای و با نور صفحه درخشان اس ام دی قابلیت روشن نمودن تصاویر چاپ بک لیت را دارا میباشند . تعویض تصویر در این لایت باکس ها به راحتی صورت میپذیرد. تنها کافیست صفحه پلکسی گلاس فوقانی که به صورت آهنربایی بر روی تصویر قرار گرفته است را بردارید و چاپ جدید را قرار دهید .
 

 

 ساختار لایت باکس مگنتی

لایت باکس مگنت تشکیل شده از فریم آلومینیومی 2 سانتی متری و صفحات نورانی داخلی و پلکسی گلاس 2 میل آهنربایی که روی چاپ قرار گرفته است.
 

ابعاد قابل سفارش لایت باکس های مگنتی

لایت باکس های مگنت  از اندازه 45 در 60 سانتی متر به عنوان کوچکترین سایز تا ابعاد 80 در 120 سانتی متر به عنوان بزرگترین سایز ساخته میشوند . امکان ساخت ابعاد سفارشی با دقت بالا نیز برای لایت باکس مگنت وجود خواهد داشت.
 

قیمت لایت باکس های مگنتی

قیمت لایت باکس مگنت بستگی به ابعاد لایت باکس دارد و برای دستیابی به قیمت های مناسب سایز های استانداردی برای این نوع لایت باکس در نظر گرفته شده است هر چند امکان ساخت لایت باکس های مگنت در ابعاد سفارشی با دقت میلی متر وجود دارد و بسته به شرایط نصب میتوانید از این امکان بهره مند شوید .
 

لایت باکس های مگنتی از ولتاژ 12 ولت تغذیه مینمایند که به همراه سفارش منابع تغذیه مورد نیاز لایت باکس نیز ارائه میگردد. این لایت باکس ها برای نمایش عکس های خانوادگی در منزل گرفته تا لوگو و تبلیغات محصولات در شرکت ها و یا دفاتر کار و یا منو رستوران و یا علائم راهنما و تصاویر تبلیغاتی و … کاربرد دارند.
 

طریقه نصب لایت باکس مگنتی

لایت باکس مگنت به صورت آویز دیواری قابل نصب میباشد

نصب به صورت آویز : برای نصب آویز نیاز به دو نگه دارنده سقفی و دو نگه دارنده لایت باکس و مفتول یا لوله ارتباطی میباشد . جهت نصب آویز ابتدا پایه های سقفی را به سقف و پایه های لایت باکس را به لایت باکس پیچ نمایید و سپس لوله ارتباطی را درون پایه ها محکم کنید .

نصب به صورت دیواری : نصب این لایت باکس به دیوار بسیار ساده بوده و هم میتوان به صورت یک تابلو با استفاده از دو عدد پیچ یا میخ آن را روی دیوار آویز نمود.


لایت باکس دو سانت مگنتی