پاپ آپ بنری

پاپ آپ بنری برای اولین بار در گروه تولیدی آوا استند تولید و عرضه میشود.
بدلیل ارزان بودن چاپ بنر، این سازه پیشنهاد بسیار مناسبی برای استفاده در نمایشگاه ها ، همایش ها و ... است.

پاپ آپ چیست؟

پاپ آپ سازه‌ای آلومینیومی است که طرح تبلیغی‌ بر روی مدیای مخصوص چاپ شده و توسط نوارهای مگنتی روی آن نصب می‌گردد.
پاپ آپ نمایشگاهی در غرفه‌های نمایشگاهی با هزینه کم در کمترین زمان برای جداسازی فضای غرفه از دیگر قسمت‌ها و همچنین تبلیغ محصولات و خدمات، معرفی برند و کسب وکار یک شرکت و پس زمینه عکاسی مورد استفاده قرار می‌گیرد. چاپ پاپ آپ در ابعاد مختلف با دستگاه‌های چاپ فضای داخلی (indoor)انجام می‌گیرد اما از آنجایی که ابعاد پاپ آپ نمایشگاهی بزرگ است جلوه بصری خوبی را برای جذب مشتری ایجاد می‌کند به همین دلیل برای طراحی و چاپ آن باید دقت زیادی به خرج داده شود.

تولید پاپ آپ

سازه پاپ آپ به دو شکل کلی تخت‎ ‎و منحنی‎‎‏ ‏ساخته می‌شود. انتخاب بین استند پاپ آپ تخت یا منحنی به سلیقه مشتری، وسعت فضا و نوع طراحی غرفه نمایشگاهی بستگی دارد. کتد لمینت و بنر، پر کاربردترین مدیاهای مورد استفاده برای چاپ پاپ آپ تبلیغاتی و چاپ پاپ آپ نمایشگاهی است.

ویژگی های پاپ آپ بنری:

سازه پاپ آپ که به منظور پایه پاپ آپ تهیه می‌گردد سبک و با استحکام زیاد بوده و جنسی از آلومینیوم دارد که سایز آن بر حسب تعداد ماژول‌ها (شبکه‌ها) قابل تغییر است. طرح چاپ شده با نوار مگنت بر روی این سازه قرار می‌گیرد و به صورت ایستاده و محکم نگه داشته می‌شود. در پاپ آپ تخت طول پاپ آپ روی یک مسیر صاف و تخت قرار دارد و کتد لمینت یا بنر چاپی روی آن به صورت صاف دیده می‌شود.

ابعاد پاپ آپ:

ابعاد پاپ آپ تخت می‌تواند به صورت شبکه‌های 3*1، 3*2، 3*3 ،3*4، 3*5 باشد. استفاده از لمینیت روی طرح چاپی موجب افزایش مقاومت و ماندگاری آن می‌شود.
 
در پاپ آپ منحنی طول پاپ آپ به صورت قوس دار یا کرو روی زمین قرار گرفته و به همین دلیل طرح چاپ شده روی سازه به صورت منحنی یا خمیده نشان داده می‌شود.
 
ابعاد پاپ آپ قوس دار برحسب تعداد شبکه‌های ساخته شده توسط سازه فلزی پاپ آپ متغیر بوده و مانند ابعاد پاپ آپ تخت است.
پاپ آپ بنری